Home / Beveiliging is geen kwestie van poppetjes neerzetten

Beveiliging is geen kwestie van poppetjes neerzetten

“Doe maar twee poppetjes bij de ingang.” We horen het vaker dan u denkt. Want evenementenbeveiliging wordt helaas nog te vaak gezien als iets wat je “even regelt” als sluitpost op het budget.

Maar de werkelijkheid is anders. Een goede beveiliger is geen invaller. Geen figurant. En al helemaal geen standaardpakket. Zeker niet bij een evenement, waar sfeer, veiligheid en beleving samenkomen. Daar wilt u mensen die weten wat ze doen. Die signaleren, schakelen en samenwerken. Die niet alleen optreden als het misgaat, maar vooral zorgen dat het niet misgaat.

Voorbereiding is alles

Een beveiliger van Globe Group staat er nooit zomaar. Daar gaat een zorgvuldige voorbereiding aan vooraf. We starten altijd met een persoonlijk gesprek: wat voor evenement organiseert u? Wie zijn uw bezoekers? Waar liggen de risico’s en wat wilt u met beveiliging bereiken?

Op basis daarvan maken we een risico-inschatting en stellen we een beveiligingsplan op. Geen copy-paste, maar een aanpak op maat. We stemmen af met gemeente, EHBO, horeca of andere betrokken partijen. En we zorgen voor een heldere planning, briefing en inzet. Onze coördinator kent de locatie en het team weet op de dag zelf precies wat er speelt. Van bezoekersstromen tot nooduitgangen. Van sfeer tot scenario’s.

Beveiliging begint voordat het druk wordt

Proactief beveiligen betekent: vooruitkijken. Nog voordat de drukte ontstaat, al een looproute openen. Nog voordat iemand vervelend gedrag vertoont, vriendelijk aanspreken. Onze mensen blijven voortdurend alert en in contact met collega’s. Ze schakelen snel, signaleren risico’s en zorgen dat uw evenement veilig en prettig verloopt. En als er onverwachts iets gebeurt? Dan staat er een team dat weet wat te doen. Zonder paniek, met overzicht.

Waarom het doel ertoe doet

Wilt u vooral gastvrijheid uitstralen, of juist streng controleren? Moet de beveiliging zichtbaar aanwezig zijn, of liever discreet op de achtergrond? Is het een buurtfeest of een dancefestival? Het doel van beveiliging bepaalt de aanpak. En dus ook de mensen die we inzetten. Hoe duidelijker het doel, hoe gerichter wij kunnen adviseren. Zo haalt u het meeste uit de samenwerking en voorkomt u teleurstellingen op de dag zelf.

Meer dan een avondje toezicht

Onze klanten kiezen niet voor ‘een avondje toezicht’, maar voor een partner die meedenkt. Die adviseert, ondersteunt en verbindt. Of u nu een klein dorpsfeest organiseert of een groot muziekfestival we kijken wat er nodig is en regelen het. Van EHBO tot vergunning, van briefing tot back-up.

Wilt u meer dan een standaardpoppetje?

Bij ons krijgt u geen ‘poppetje bij de deur’, maar een beveiliger die weet wat hij doet. Iemand met kennis van zaken, betrokkenheid én het vermogen om situaties echt aan te voelen.

Heeft u plannen voor een evenement? Vul het contactformulier hiernaast in en we schuiven graag aan om mee te denken. De koffie staat klaar.

 

> Klik hier

Geïnteresseerd in het werk als evenementenbeveiliger?

Ilse Roozegaarde foto

Contact met Globe?

info@globegroup.nl

0314 – 35 12 20

Laat een bericht achter...

Dan nemen wij contact op!

Over welk onderwerp zou u meer willen weten?